12 4e afd. 26 januari 1967 SCHATTING TERKEINEN VAN HET GRONDBEDRIJF Heemstede, 18 januari 1967. Aan de Raad, Ingevolge artikel 32 van de Verordening op het beheer van de gemeente- bedrijven moeten de bij het grondbedrijf in beheer zijnde eigendommen na elk tijdvak van vijf jaren worden geschat. De laatste schatting heeft plaats gehad naar de toestand op 1 januari 1962, zodat thans een schatting zal moeten plaats vinden naar de toestand op 1 januari j.l. De taxatie moet geschieden door een door U te benoemen commissie, bestaande uit drie leden. Voor deze benoeming bieden wij U de volgende aanbeveling aan: 1. A. M. Smit 2. A. van Dormolen 1. J. M. Strijbis 2. mej. J. G. M. v. d. Putten 1. T. J. Willemink 2. A. Volkers Het is gewenst enige regels te stellen welke bij de schatting in aeht ge- nomen moeten worden; deze zijn vermeld in bijgevoegd ontwerp-besluit. Met betrekking tot het onder punt 1 van dit ontwerp vermelde merken wij nog het volgende op. Een deel van de in het complex Rozenburg opgenomen gronden zal wor- den overgedragen aan een bouwmaatschappij tegen een reeds overeenge- komen bedrag; de rest van de gronden in dit complex is bestemd voor weg- aanleg. Dit laatste geldt ook voor de gronden in de complexen Cloosterweg en Blekersvaartweg. Taxatie heeft hier derhalve geen zin. Evenmin is een schatting nodig voor Het Oude Slot met bijbehorende grond; zoals U bekend is zullen deze eigendommen na voltooiïng van de restauratie tegen de boekwaarde overgebracht worden naar de algemene dienst. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secrectaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 23