25 4e afd. 23 februari 1967 5. op vrijdag 75, 6. op zaterdag 200,- 7. op zondag en daarmede gelijkgestelde feestdagen, bepaald in artikel 183 der gemeentewet 200, b. huwelijksvoltrekking in het raadhuis, op werkdagen na 12.30 uur, de onder a, sub 1 t/m 6 genoemde rechten, vermeerderd met 100, c. huwelijksvoltrekking buiten het raadhuis, indien van het onvermogen van partijen niet is gebleken, de onder a, sub 1 t/m 7 genoemde rechten, vermeerderd met 25, 3. Trouwboekjes. a. een trouwboekje 1, b. een duplicaat van een trouwboekje 1,50 c. een trouwboekje in luxe uitvoering 4, d. een duplicaat van een trouwboekje in' luxe uitvoering 4,50 E. Kadaster 1. Het raadplegen van de bij het gemeentebestuur berustende kadastrale stukken: a. indien daarbij de bijstand van een ambtenaar van de gemeente is verkregen, per kwartier of een gedeelte daarvan 2. b. in de overige gevallen per kwartier of een gedeelte daarvan 1, een en ander ongeacht het resultaat van de bedoelde ver- richting. 2. Het door de belanghebbende zelf maken van kopieën of schetsen uit de plans of uittreksels uit de leggers behalve de onder 1 genoemde rechten, tot vijf percelen 1, voor elk perceel meer 0,20 3. Het al dan niet schriftelijk verstrekken van een opgave van gegevens uit de onder 1 bedoelde stukken tot vijf percelen 2,50 voor elk perceel meer 0,40 F. Kiezersregister Een afschrift van het kiezersregister per stemdistrict of een gedeelte daarvan 15, G. Lijkschouw Het ingevolge artikel 29h van de wet op de lijkbezorging doen schouwen van een lijk door een gemeentelijke lijkschouwer, ge- volgd door het afgeven van een verklaring van overlijden als bedoeld in artikel 29k van die wet 15, H. Openbare werken 1. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover deze lichtdrukken ten verkoop in voorraad zijn, per dm2 0,10 2. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover deze lichtdrukken niet ten verkoop beschikbaar zijn, per dm2 0,15 3. Het raadplegen of inzage nemen van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of ge- deelte daarvan 1,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 49