33 4e afâ. 34 23 februari 1967 VOORZIENINGEN WOONWAGENKAMP. Heemstede, 8 februari 1967. Aan de Raad. De sanitaire voorzieningen in het woonwagenkamp behoeven dringend verbetering. Het huidige gebouwtje op dit kamp bestaat uit een paardenstal en een wasruimte, in welke beide vertrekken een closet aanwezig is. Voorts bevinden zich aan de buitenmuren nog twee closets. Slechts één closet, n.l. dat in de wasruimte, is normaal bruikbaar. Zoals U uit de ter inzage gelegde tekening zal blijken, omvat het ter ver- betering van deze situatie opgemaakte plan: de verwijdering van de buiten- toiletten en inrichting van de bestaande wasruimte als was- en toilet- ruimte voor dames. De huidige paardenstal is gewijzigd in herentoiletruimte. De stal wordt thans uitsluitend gebruikt door een der kampbewoners voor het onderbrengen van voor de handel bestemde of uit liefhebberij gehouden paarden. Handhaving van deze stal achten wij overbodig nu de woonwagen- bewoners geen paarden meer als trekdieren bezigen. In de beide toiletruimten, welke 's winters door middel van aan het plafond bevestigde straalkachels vorstvrij gehouden kunnen worden, zijn twee toiletten geprojecteerd. Ook is het noodzakelijk de rioleringen, welke verzakt zijn en voortdurend aanleiding geven tot verstoppingen, te ver- nieuwen en uit te breiden. Blijkens de eveneens voor U ter visie gelegde begroting zullen de kosten van deze voorzieningen f 10.200,bedragen. Voorts verdient het o.i. aanbeveling op het terrein een drietal metalen speelwerktuigen voor de jeugd te plaatsen. De kosten hiervan bedragen f 900,—. Wij stellen U derhalve voor ons een bedrag van f 11.100,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 februari j.l. BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van het treffen van sanitaire voorzieningen en het plaatsen van drie metalen speelwerktuigen op het woonwagenkamp een krediet te verlenen van f 11.100, b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 3 jaren. Heemstede, 23 februari 1967. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 73