116 4e afd. 26 oktober 1967 AANKOOP PERCEEL HERENWEG 147 A C.A, Heemstede, 11 oktober 1967. Aan de Raad, Reeds geruime tijd hebben wij met de heren J. C., H. J. en A. van den Berg onderhandelingen gevoerd over -de aankoop door de gemeente van het hun in eigendom toebehorende perceel sectie B, nummer 5296, groot 1840 m2, gelegen nabij de hoek van de Herenweg en de Zandvoortselaan, met de daarop aanwezige opstallen, waaronder het bedrijfspand (bollenschuur e.d.) Herenweg 147a. De eigendom van dit perceel is voor de gemeente van groot belang met het oog op de gewenste verbreding van het oostelijke gedeelte van de Zandvoortselaan; voor een vlotte afwikkeling van het verkeer is dit weggedeelte thans te smal. Verder zal ook het aanzien van de gemeente met het verdwijnen van de bollenschuur gediend zijn. Het verheugt ons U te kunnen meedelen dat de onderhandelingen thans tot overeenstemming hebben geleid. De met de eigenaren gesloten voorlopige koopakte is voor U ter inzage gelegd. Ingevolge punt 3 van deze koopakte zal de koopsom in termijnen worden voldaan, zulks in verband met de huidige financieringsmoeiliik- heden. Wij stellen U voor tot aankoop op basis van de voorlopige koopakte te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 11 oktober j.l.; a. van J. C. van den Berg, te Bennebroek, H. J. van den Berg en A. van den Berg, beiden te Heemstede, aan te kopen het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 5296, groot 1840 m2, met de daarop aanwezige opstallen, waaronder het bedrijfspand Heren- weg 147a, doch met uitzondering van de goederen welke in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte zijn vermeld, zulks voor de prijs en onder de voorwaarden welke in die akte zijn genoemd; b. het ten behoeve van de sub a bedoelde aankoop benodigde krediet te doen afschrijven in 25 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 26 oktober 1967. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 3