117 4e afd. 26 oktober 1967 VERKOOP GROND IN PLAN GLIP II Heemstede, 18 oktober 1967. Aan de Raad, Behoudens Uw instemming hebben wij bij voorlopige koopakte aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, de laatste nog beschikbare kavel bouwterrein in het plan Glip II ver- kocht. Deze kavel is groot 975 m- en ligt aan de Patrijzenlaan; de koop- ster is voornemens hierop vier eengezinswoningen te bouwen. De verkoop heeft plaats gevonden tegen de indertijd na overleg met de commissie voor het grondbedrijf met de koopster overeengekomen prijs van 40.000, exclusief f 250 per te bouwen woning wegens aansluitkosten op een centrale antenne-installatie. Onder mededeling dat de voorlopige koopakte met de daarbij behorende situatietekening voor U ter inzage ligt, stellen wij U voor tot verkoop aan genoemde firma te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 oktober j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte te verkopen aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, of nader te noemen principaal, een kavel bouwterrein, groot ongeveer 975 m2, kadastraal bekend gemeen- te Heemstede, sectie C, nr. 3775 ged., gelegen aan de Patrijzenlaan, op bijbehorende situatietekening met zwarte blokjes aangeduid, zulks voor de prijs van 40.000, vermeerderd met 1.000 wegens aansluiting van de te bouwen woningen op een centrale radio/televisie-antenne. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 26 oktober 1967. De Raad voornoemd, ie voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 5