2e 30 november 1967 fâc mer niet toegestaan elektriciteit te verbruiken voor andere doeleinden of in andere ruimten dan waarvoor de levering ten tijde van de aan- vrage was bestemd. 3. Het is de afnemer niet toegestaan de grenzen, welke overeenkomstig artikel 11 aan de maximale levering kunnen worden gesteld te over- schrijden. Hoofdstuk VIII: Aansprakelijkheid van het bedrijf Artikel 20 1. Het bedrijf is, behoudens in geval van nalatigheid zijnerzijds, noch aan de aanvrager, noch aan de afnemer schadevergoeding verschuldigd indien de levering van elektriciteit wordt belemmerd, beperkt of ver- hinderd, of indien hetzij door enig gebrek aan de hoofd- of dienstleiding, hetzij door de geleverde elektriciteit schade wordt veroorzaakt. 2. Het bedrijf kan uit hoofde van ondeugdelijke keuringen of controles van de installatie slechts aansprakelijk worden gesteld, indien wordt aan- getoond, dat deze aan nalatigheid zijnerzijds zijn te wijten. Vooi' schade, bij het verrichten van de keuringen of controle toege- bracht, is het bedrijf, behoudens in geval van nalatigheid zijnerziids met aansprakelijk. Hoofdstuk IX: Boete en Afsluiting Artikel 21 Zowel de aanvrager als de afnemer zijn bij niet-nakoming van de bij of krachtens deze verordening voorgeschreven verplichtingen in verzuim, zon- der dat van de zijde van de directie enige aanmaning of ingebrekestêlling is vereist. Artikel 22 1. Indien de aanvrager of de afnemer gehandeld heeft in strijd met de bij of krachtens deze verordening vastgestelde bepalingen is de directie bevoegd aan hem een boete in rekening te brengen, waarvan het bedra" ®en maximum van 100,— voor elke overtreding door haar zal worden bepaald, onverminderd haar bevoegdheid om onmiddellijk na aanzeggmg aan de afnemer de elektriciteitslevering geheel of gedeelte- üjk te staken. 2. Staking van de elektriciteitslevering ontslaat de afnemer niet van zijn tingen overeenkomst van elektriciteitslevering voortvloeiende verplich- Artikel 23 Boeten moeten worden voldaan binnen acht dagen, nadat de oplegging ter kennis van de aanvrager of de afnemer is gebracht. Artikel 24 1. Tegen een beslissing als bedoeld in artikel 22, lid 1, kan de betrokkene m beroep komen bij burgemeester en wethouders binnen acht dagen nadat deze beslissmg te zijner kennis is gebracht. 2' SflioeH°eK Sfh°rt d® Verplichtin& tot het betalen van de eventueel opgelegde boete op. Artikel 25 1. De directie is bevoegd, naast het geval bedoeld in artikel 14 lid 2 van verordenmg, de toevoer van elektriciteit ook te verbreken, indien: ,de installatie niet of niet meer voldoet aan de voorschriften, welke krachtens artikel 6 van deze verordening daarvoor gelden en binnen a.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 106