145 4e afd. 30 november 1967 VERKOOP PERCEEL HERENWEG 64 Heemstede, 15 november 1967. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 3 november 1965 nr. 156, besloot U op 11 november d.o.v. tot aankoop van het perceel sectie B, nummer 6121, groot 3146 m2, met de daarop aanwezige opstallen, waaronder het pand Herenweg 64. Het achterste gedeelte van dit perceel (1842 m'2) is nodig voor de realisering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan". De eigendom van de rest is voor de gemeente niet van belang. Behoudens Uw instemming hebben wij het voorste deel van het terrein met de daarop aanwezige opstallen, waaronder genoemd pand, verkocht aan de Vereniging van ziekenverpleegsters Franciscanessen van de Maria- stichting, gevestigd te Haarlem, zulks tegen de prijs en onder de voorwaar- den welke zijn vermeld in de voor U ter inzage gelegde voorlopige koop- akte. Genoemde vereniging, welke eigenares is van het ziekenhuis Maria- stichting te Haarlem, is voomemens het pand te gebruiken voor de huis- vesting van verpleegsters. Een situatietekening ligt eveneens voor U ter visie. Wij stellen U voor tot verkoop overeenkomstig de voorlopige koopakte te besiuiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 november aan de Vereniging van ziekenverpleegsters Franciscanessen van de Maria- stichting, gevestigd te Haarlem, te verkopen het gedeelte, ter grootte van ongeveer 1304 m-, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6121, hetwelk op de bij dit besluit behorende situatie- tekening is aangegeven, met alle daarop aanwezige opstallen, waaronder het pand plaatselijk gemerkt Herenweg 64, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koopaltte. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 30 november 1967. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 115