147 4e afd. 30 november 1967 AANLEG SPEELPLAATSJE ACHTER FLATS SPORTPARKLAAN Aan de Raad, Bij de raadsstukken hebben wij een plan voor u ter inzage gelegd voor de aanleg van een speelplaatsje achter het flatgebouw aan de Sportparklaan. Ter toelichting delen wij u het volgende mede. Het betrokken binnenterrein wordt reeds lang als speelplaats gebruikt. Speelwerktuigen en een zandbak ontbreken echter, wat als een gemis wordt gevoeld. Hierdoor wordt in de hand gewerkt dat de kinderen tus- sen de aanwezige heesters gaan graven, waarbij de beplanting herhaal- delijk wordt beschadigd. De voorgenomen inrichting van het speelplaatsje zal bestaan uit een zandbak, twee zitbanken en enig klim- en klautermateriaal. Blijkens de mede voor u ter inzage gelegde begroting worden de aanleg- kosten geraamd op f 6.100,Deze kosten kunnen o.i. worden bestreden uit het bij uw besluit van 20 december 1963, nr. 136, beschikbaar gestelde krediet ad f 85.000,voor de aanleg van open speelgelegenheden in de Indische buurt (Ir. Lelylaan) en de Provinciënbuurt. Hicrvan is nog ëen vrij aanzienlijk bedrag over, aangezien de aanleg van laatstbedoelde speel- gelegenheid geen doorgang heeft kunnen vinden wegens de realisering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan"'. Wij stellen u voor tot de aanleg van bovenbedoeld speelplaatsje ten laste van genoemd krediet te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 22 november ji-; een speelplaatsje te doen aanleggen achter het flatgebouw aan de Sport- parklaan en de kosten hiervan, welke op f 6.100,worden geraamd, te bestrijden uit het bij raadsbesluit van 20 december 1963, nr. 136, beschik- baar gestelde krediet. Heemstede, 22 november 1967. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A.G.A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 30 november 1967. De Raad voornoemd, De secret/ De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 119