131 ie afd. 30 november 1967 AANSCHAFFING MOTORLIEK Heemstede, 25 oktober 1967. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 14 januari 1966, nr. 22, besloot u op 27 januari d.o.v. een krediet beschikbaar te stellen voor de aankoop van een riool-doortrekapparaat. Dit apparaat was bedoeld voor het schoonmaJken van de kleinere riolen. Het is echter gebleken dat de vervuiling hiervan ernstiger was dan aanvankeiijk werd voorzien. Bovendien is geconstateerd dat ook de grotere riolen veel bezonken zand en vuil bevatten; ook deze moeten af en toe worden schoongemaakt. De grotere hoeveelheden vuil zijn evenwel te zwaar voor de motorlier welke tot het apparaat behoort en die dient voor het trekken van de met vuil gevulde emmers. Ook het terugtrekken van de lege emmers, waarvoor een handlier wordt gebruikt, levert soms moeilijkheden op. Het is daarom zeer gewenst de installatie te completeren met een zwaardere motorlier. De lichte lier kan dan zo nodig dienst doen in piaats van de handlier. De kosten van bedoelde zwaardere motorlier bedragen f 6.700,—. Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 25 oktober j.l.; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders voor de aankoop van een motorlier een krediet van f 6.700,te verlenen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaar. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 november 1967. De Raad voomoemd, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 31