4e afd. 30 november 1967 1 32 AANSCHAFFING BESTELAUTO Heemstede, 25 oktober 1967. Aan de Raad, In uw vergadering van 16 december 1966 stelde u overeenkomstig ons voorstel d.d. 16 november t.v., nr. 154, een krediet van f 5.000,beschik- baar voor het aanschaffen van een tweedehands bestelauto met open laad- bak ten behoeve van de dienst van Openbare Werken. Aangezien de po- gingen tot aanschaffing hiervan geen resultaat opleverden, hebben wij goedgevonden dat een nieuwe bestelauto werd aangekocht voor een bedrag van f 6.120, Deze auto is in de loop van dit jaar bij wijze van proefneming in ge- bruik genomen door de reparatieploeg, welke belast is met het herstellen van bitumen- en asfaltverhardingen. Daarbij is gebleken dat het gebruik van een bestelauto voor dit doel zeker rendabel is, terwijl bovendien een verbetering van de arbeidsomstandigheden is verkregen (gebruik als schaft- en schuilgelegenheid). Nu de proef derhalve geslaagd is, achten wij het gewenst dat een tweede bestelauto wordt aangekocht, welke kan worden gebruikt door de straat- maker en opperman die belast zijn met het herstellen van gaten en ver- zakkingen in klinker- en tegelverhardingen. De kosten van een nieuwe bestelauto met open laadbak worden na de recente prijsverhogingen geraamd op f 6.700,Voor het aangegeven ge- bruik dienen aan de auto enkele voorzieningen te worden getroffen, zoals het aanbrengen van een zwaailicht. Met inbegrip van de bijkomende kosten wordt het nu benodigde bedrag op f 7.000,geraamd. Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 25 oktober j.l.; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders voor de aanschaffing van een bestelauto met open laadbak c.a. ten behoeve van de dienst van Openbare Werken een krediet te verlenen van f 7.000, b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaar. Heemstede, 30 november 1967. De Raad voornoemd, De secretaris. De

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 33