137 2e afd. 30 november 1967 le WIJZIGING OVERLEGVEKORDENING Heemstede, 22 november 1967. Aan de Raad, In artikel 7 van de Verordening regelende het georganiseerd overleg voor de ambtenaren in dienst der gemeente Heemstede is opgenomen de bepaling, dat zonodig afzonderlijk overleg kan worden gepleegd met de leden, die de organisaties van ambtenaren op jaarsalaris dan wel van amb- tenaren op weeksalaris vertegenwoordigen. Door de enkele jaren geleden plaats gehad hebbende overschakeling van week- naar maandsalarissen en de omzetting van jaarsalarissen in maandsalarissen in de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1965 kan de in genoemd artikel 7 bedoelde onderscheiding niet meer worden gehanteerd. De Overlegverordening zou op dit punt dus gewijzigd moeten worden. In dit verband hebben wij ons afgevraagd of het geen aanbeveling ver- dient bedoelde bepaling af te schaffen. De huidige verordening is nu bijna zes jaar van kracht, doch in die tijd is geen enkele maal de behoefte ge- bleken afzonderlijk met de vertegenwoordigers van één der beide categoriëen van ambtenaren te vergaderen. Bovendien kan over bepaalde onderwerpen, welke specifiek van belang zijn voor één der beide categoriëen van perso- neel, altijd worden gesproken in een door het overleg uit zijn midden in te stellen sub-commissie, bedoeld in artikel 8 der verordening. Wij geven u daarom in overweging genoemde bepaling in te trekken. Een daartoe strekkend ontwerp-besluit, waarbij tevens is rekening gehou- den met de tengevolge van die intrekking noodzakelijke wijziging van ar- tikel 14 der verordening, bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Het advies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel, dat over deze wijziging is gehoord, ligt voor u bij de stukken ter inzage. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 61