138 ûtter, 4e afd. 30 november 1967 AANKOOP ERFPACHXSRECHT EN OPSTALLEN OP TERREINEN AAN DE ZEELANDLAAN Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel van 13 september j.l., nr. 110, besloot u op 28 september d.o.v. voorlopige goedkeuring te verlenen aan het plan tot ont- eigening van het erfpachtsrecht op het perceel sectie B, nummer 6930, gelegen aan de Zeelandlaan, zulks ten behoeve van de realisering van het plan voor de bouw van 308 woningwetwoningen. Het doet ons genoegen u te kunnen mededelen dat deze onteigenings- procedure geen verdere voortgang behoeft te hebben. Met de houders van het recht van erfpacht, de heren C. J. en H. van der Weiden, Zand- vaartpad 3 en 5, alhier, is namelijk overeenstemming verkregen over de aankoop van het erfpachtsrecht en de opstallen welke aanwezig zijn op bovengenoemd perceel, alsmede op het gedeelte, groot 1887 m'2, van het aangrenzende perceel, hetwelk door de gemeente aan de heren Van der Weiden is verpacht. De koopprijs en de voorwaarden waaronder de koop is gesloten, zijn ver- meld in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Wij stellen u voor op basis van deze voorlopige akte tot aankoop te be- sluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 22 november j.l.; BESLUIT: a. ter uitvoering van het bestemmingsplan ,,Van Merlenlaan-Kerklaan" van de heren C. J. en H. van der Weiden, resp. wonende Zandvaartpad 3 en 5 alhier aan te kopen het erfpachtsrecht op het aan de gemeente in blote eigendom toebehorende perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6930, ter grootte van 1170 m2, alsmede de op dat perceel aanwezige opstallen en voorts de opstallen welke aanwezig zijn op het gedeelte, ter grootte van ongeveer 1887 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 7212, hetwelk door de gemeente aan genoemde personen is verpacht, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden weike zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven opstallen in te brengen in het grondbedrijf tegen de koopsom en de verder op de aankoop val- lende kosten. Heemstede, 22 november 1967. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 november 1967. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 63