141 2e afd. 30 november 1967 AANSLUITING ALGEME5ÖE BEJAARDENTEHUIS OP HET ELEKTRICITEITSNET Heemstede, november 1967. Aan de Raad, Ten behoeve van de elektriciteitsvoorziening van het algemeen bejaarden- tehuis aan de Von Brucken Focklaan zal een hoogspanningskabel die- nen te worden gelegd van het transformatorstation in het Bisschoppelijk College Hageveld naar genoemd tehuis. Deze kabel zai dan via een zinker in het Heemsteeds Kanaal lopen naar een in het bejaardentehuis in tei rich- ten transformatorstation, waarvoor in het tehuis een ruimte beschikbaar zal worden gesteld. De kosten van de hoogspanningskabel worden geraamd °P 20.000,-en de kosten van de inrichting van het transformatorstation in het bejaardentehuis op 15.000, Specificaties van deze bedragen zijn voor XJ bij de stukken ter inzage ge- legd. Bij Uw besluit van 26 augustus 1965 no. 111 werd voor de uitbreiding van het kabelnet voor elektriciteit in verband met het bouwrijp maken van gronden ten noorden van de Bernard Zweerslaan en de aanleg van de Von Brucken Fockiaan een krediet van f 22.000,ter beschikking gesteld. Daarin was begrepen een bedrag van f 9.000,voor de aanleg van een hoogspanningskabel van het transformatorstation aan de Johan Wage- naarlaan naar een te stichten transformatorstation aan de Von Brucken Focklaan. Deze kabel was nog niet aangelegd. De hierboven genoemde zwaardere hoogspanningskabel zal hiervoor nu in de plaats komen, zo- dat voor de aanleg daarvan nog een krediet van Uw raad nodig is van f 20.000,— f 9.000,— f 11.000, De bijdrage van het algemeen bejaardentehuis in de kosten van de aan- sluiting op het eiektriciteitsnet zouden wij aan de hand van een door de directeur der gas-, water- en elektriciteitsbedrijven op--gesteIde rentabili- teitsberekening, welke mede voor U ter inzage is gelegd, willen bepalen op 15.000,— Met de beschikbaarstelling van een krediet van 11.000,zal alsdan door Uw raad kunnen worden volstaan. Het daartoe strekkend besluit bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteits- bedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders voor de aansluiting van het aigemeen bejaardentehuis aan de Von Brucken Focklaan op het elektriciteitsnet ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van 11.000,ter beschikking te stellen. Heemstede, 30 november 1967. De Raad voomoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 69