142 4e afd. 30 november 1967 DIVERSE VOORZIENINGEN BRONSTEESCHOOL Heemstede, 22 november 1967. Aan de Raad, De verlichting van het handwerklokaal in de Bronsteeschool voor u.l.o. is beslist onvoldoende. De directeur der Gemeentebedrijven heeft ons gerap- porteerd dat het nodig is de aanwezige armaturen te verplaatsen en enige nieuwe armaturen bij te plaatsen. De kosten hiervan zullen ongeveer 300,bedragen. Verder is gebleken dat de verlichtingsinstallatie in de schuur bij de con- ciergewoning, welke niet van gemeentewege is aangelegd, gevaar oplevert. Hetzelfde is het geval met het schakelbordje in de woning. Zowel de in- stallatie in de schuur als dit schakelbordje moeten vemieuwd worden. Een en ander zal naar raming in totaal 215,'kosten. Tenslotte is het zeer gewenst dat op de zolder van de conciergewoning een eenvoudige slaapkamer wordt gemaakt. Deze woning telt slechts twee slaapkamers, wat voor het uit vier personen bestaande gezin van de nieuwe concierge, die de woning onlangs heeft betrokken, te weinig is. De kosten van het maken van een slaapkamer worden geraamd op f 1.685,In dit bedrag zijn begrepen de kosten van het maken van een dakraam en van het uitbreiden van de verlichtinstallatie. Tevens is hierin opgenomen een bedrag voor het verstrekken van verf aan de concierge, die bereid is de kamer zelf te schilderen. Wij stellen u voor ten behoeve van genoemde voorzieningen, waarvan de eerste moet worden aangemerkt als verandering van inrichting der school, een krediet van 2.200,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 22 november j-l-l I. over te gaan tot het veranderen van de inrichting van de Bronsteeschool voor u.l.o. door het verbeteren van de verlichting in het handwerklokaal II. ten behoeve van de onder I genoemde voorziening en voor het vernieu- wen van de verlichtingsinstallatie in de schuur bij de conciergewoning en van het schakelbord in die woning, alsmede voor het maken van een slaapkamer op de zolder van de conciergewoning, een krediet van 2.200,beschikbaar te stellen, welk bedrag in één jaar zal worden afgeschreven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A.G.A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 30 november 1967. De Raad voomoemd, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 71