143b 2e afd. 30 november 1967 WATERVERORDENING De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektrici- teitsbedrijven; BESLUIT: vast te stellen de volgende verordening: WATERVERORDENING Hoofdstuk I. Algemene Bepalingen Artikel 1 Voor de toepassing van het bij of krachtens deze verordening bepaalde wordt verstaan onder: Bedrijf Directie: A.V.W.I.: R.E.W.: K.I.W.A.: Perceel: Aanvrager: Afnemer: Hoofdleiding: Dienstleiding: Dienstkraan: Hoofdkraan: Watermeter: het waterbedrijf der gemeente Heemstede; de directeur van het bedrijf of degene die bevoegd is namens hem op te treden; Algemene Voorschriften voor Drinkwaterinstallaties, (NEN 1006, A.V.W.I. 1960) van het Nederlands Nor- malisatie Instituut, of de voorschriften, welke hiervoor in de plaats zullen treden; Regeling voor de Erkenning van Waterfitters van de Vereniging van Exploitanten van Waterleidingbedrij- ven in Nederland, thans REW 1960, of de regeling, wel- ke hiervoor in de plaats zal treden; Keuringsinstituut voor Waterleidingartikelen KIWA N.V.; het gebouw, het gedeelte van een gebouw of een com- plex van gebouwen, al of niet met terrein, of alleen het terrein ten behoeve waarvan, ter beoordeling van de directie, de aansluiting of de waterlevering geschiedt of zal geschieden; de eigenaar van een perceel of diens gemachtigde, die een aanvraagformulier bij de directie heeft ingediend betreffende de aansluiting van dat perceel op de hoofd- leiding van het bedrijf; degene die een aanvraagformulier betreffende de leve- ring van water door het bedrijf bij de directie heeft ingediend; de aanvoerleiding, waarop de dienstleiding wordt aan- gesloten; de leiding, die de hoofdleiding met de waterinstallatie verbmdt met inbegrip van de dienstkraan, de hoofd- kraan en de watermeter; de kraan of de afsluiter, gepiaatst aan het begin van de dienstleiding; de stopkraan of de afsluiter in de dienstleiding, ge- plaatst vöör de watermeter; het meettoestel dat de hoeveelheid geleverd water aanwijst, geplaatst aan het einde van de dienstleiding;

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 87