143b 2e afd. 30 november 1967 1. 9. Voor de plaatsing van de watermeter moet een naar het oordeel van de directie voldoende en geschikte ruimte of, indien de directie dat nodig acht, een volgens de voorschriften uitgevoerde meterput koste- loos ter beschikking worden gesteld. Hoofdstuk III: Installatie Artikel 5 1. Op de waterinstallatie zijn, voorzover door de directie niet schriftelijk afwijking is toegestaan; de bepalingen van de A.V.W.I. van toepassing. 2. Alle in de waterinstallatie te verwerken materialen moeten, voor zover deze vallen onder de keuring van het K.I.W.A., voorzien zijn van een door dit instituut vastgesteld merk, onverminderd de hierop betrekking hebbende bepalingen van de A.V.W.I. 3. De directie is bevoegd nadere voorschriften ten aanzien van de water- installatie te geven. 4. Werkzaamheden aan de waterinstallatie mogen slechts worden uitge- voerd hetzij door een waterfitter, die door de directie met inachtneming van de bepalingen der R.E.W. als erkend waterfitter is ingeschreven, hetzij door anderen, die daartoe krachtens de R.E.W. bevoegd zijn. 5. De directie is bevoegd de installatie aan een onderzoek te onderwer- pen, zo vaak haar dit nodig voorkomt. Artikel 6 Indien in een perceel, dat op het leidingnet van het bedrijf wordt of is aangesloten, behalve de waterinstallatie nog een installatie voor een andere watervoorziening aanwezig is of wordt aangelegd, zijn zowel de aanvrager als de afnemer verplicht de directie hiervan onverwijld schriftelijk in kennis stellen. 2. Tussen een dergelijke installatie en de waterinstallatie mag geen ver- binding worden aangebracht. 3. Bij overtreding van deze bepalingen wordt de watertoevoer onmiddellijk afgesloten. Hoofdstuk IV: Waterlevering Artikel 7 De voor het geleverde water te betalen vergoeding wordt in een af- zonderlijke verordening geregeld. Artikel 8 De aanvraag tot levering van water moet schriftelijk geschieden. Hier- toe is ten kantore van het bedrijf kosteloos een formulier verkrijgbaar. Bedoeld formulier dient, volledig ingevuld en door de afnemer onderte- kend, uiterlijk twee werkdagen vôör de aanvang van de levering in het bezit te zijn van het bedrijf. Artikel 9 Indien de afnemer niet woonachtig is in de gemeente, waarin het water aan hem zal worden geleverd, is hij verplicht vöôr de aanvang van de le- vering in deze gemeente woonplaats te kiezen. Artikel 10 De levering van water kan door de directie worden geweigerd of ge- staakt

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 89