143b 2e afd. 30 november 1967 a. indien de afnemer het door hem aan het bedrijf verschuldigde niet vol- ledig heeft voldaan; b. indien in enig ander opzicht deze verordening of bijzondere voorwaar- den niet zijn of worden nagekomen. Artikel 11 De directie is bevoegd in het belang van de openbare watervoorziening aan het waterverbruik beperkingen op te leggen of het gebruik voor be- paalde doeleinden te verbieden. Artikel 12 1. De levering van water vangt aan op de dag, waarop het bedrijf de af- nemer voor het eerst in de gelegenheid stelt water uit de dienstleiding te betrekken. Bij verschil van mening omtrent het tijdstip van aanvang der waterlevering beslist de directie. 2. Alle kosten van het geleverde water komen van het in Iid 1 bedoelde tijdstip af voor rekening van de afnemer, daaronder begrepen het water dat door openstaande of defecte kranen of door lekken uit de water- installatie is gevloeid. Artikel 13 De directie is bevoegd grenzen te stellen aan de hoeveeiheid water, welke per uur aan de waterinstallatie toegevoerd zal worden. Artikel 14 1. Een verzoek tot beëindiging van de levering dient schriftelijk ten kan- tore van het bedrijf te worden ingediend ten minste twee werkdagen voor de dag waarop beëindiging der levering wordt gewenst. 2. De levering eindigt door het sluiten van de dienstkraan en het weg- nemen van de watermeter of, indien de levering ten behoeve van een volgende afnemer direct opnieuw moet aanvangen, door het aflezen van de stand van de watermeter. 3. De afnemer is verplicht op de dag, dat de waterlevering wordt beëin- digd, gelegenheid te geven tot het wegnemen van de watermeter, resp. tot het aflezen van de meterstand. 4. Bij niet nakomen van vorenstaande bepalingen van dit artikel blijft de afnemer tot en met de datum, waarop het wegnemen van de water- meter, resp. het aflezen van de meterstand, is geschied, aansprakelijk voor: a. de betaling van het geleverde water, het eventuele vastrechtbedrag en de eventuele meterhuur. b. verlies van of schade aan de watermeter. Artikel 15 Aan de waterlevering voor andere doeleinden dan uitsluitend of hoofd- zakelijk ten behoeve van huishoudelijk gebruik kunnen bijzondere voor- waarden worden verbonden. Hoofdstuk V: Betaling Artikel 16 1. Het verschuldigde wegens geleverd water, meterhuur e.d. wordt twee- maandelijks ter kenms van de afnemer gebracht door middel van een gespecificeerde nota. Afnemer is verplicht het verschuldigde binnen 10 dagen na verzending van de nota per stortings/acceptVgirokaart of per post- of bankrekening te voldoen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 90