143c 2e afd. 30 november 1967 ELEKTBICITEITSVERORDENÏNG De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteits- bedrijven; BESLUIT: vast te stellen de volgende verordening: ELEKTRICITEITS VERORDENIN G Hoofdstuk I: Algemene bepalingen Artikel 1 Voor de toepassing van het bij of krachtens deze verordening bepaalde wordt verstaan onder: Bedrijf: het elektriciteitsbedrijf der gemeente Heemstede; Directie: de directeur van het bedrijf of degene die bevoegd is namens hem op te treden; R.E.I. Regeling voor de erkenning van Installateurs van de Vereniging van Exploitanten van Elektriciteitsbedrijven in Nederland, thans R.E.I. 1959, of de regeling welke hieivoor in de plaats zal treden. Perceel: het gebouw, het gedeelte van een gebouw of een com- plex van gebouwen, al of niet met terrein, of alleen het terrein ten behoeve waarvan, ter beoordeling van de directie, de aansluiting of de elektriciteitslevering ge- schiedt of zal geschieden; Aanvrager: de eigenaar van een perceel of diens gemachtigde, die een aanvraagformulier bij de directie heeft ingediend betreffende de aansluiting van dat perceel op de hoofd- leiding van het bedrijf; Afnemer: degene, die een aanvraagformulier betreffende de leve- ring van elektriciteit door het bedrijf bij de directie heeft ingediend; Hoofdleiding: de doorgaande leiding voor elektrische energie, waarop de dienstleiding wordt aangesloten; Dienstieiding: de leiding, die de hoofdleiding met de installatie ver- bindt, met inbegrip van alle bij deze verbinding behoren- de toestellen, en de meetinrichting; Meetinriehting: de inrichting, bestemd voor het bepalen van de van het verbruik afhankelijke gegevens nodig voor de afreke- ning met de afnemer of voor de controle van het ver- bruik; Betaalapparaathet apparaat, waarmede de meetinrichting kan zijn uit- gerust en met behulp waarvan, door het inwerpen van munten, betalingen ten gunste van het bedrijf kunnen worden gedaan. Installatie: het samenstel van leidingen en toebehoren, schakel- en verdeelinrichtingen, elektrische toestellen, transforma- toren en motoren, dat voor het verbruik van elektrische energie ter beschikking van de verbruiker staat, te re- kenen van de meetinrichting of een daarmee gelijk te stellen plaats van overgang af.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 99