153 4e afd. 15 december 1967 AANKOOP PERCEEL RAADHUISPLEIN 21 Heemstede, 6 december 1967. Aan de Raad, Aan de gemeente is te koop aangeboden de woning Raadhuisplein 21, welke thans leeg staat. Op grond van het bestemmingsplan „Van Merleniaan-Kerkiaan" moet deze woning worden afgebroken. De bijbehorende grond, groot 517 m2, ge- legen onmiddeiijk naast de rechter vieugei van het toekomstige raadhuis, is in dit pian bestemd voor openbaar groen. Aiieen reeds met het oog daar- op is het gewenst het perceel aan te kopen. Bovendien kan het pand ongetwijfeld een goede functie vervullen tij- dens de verbouwing en uitbreiding van het raadhuis. Het zal dan namelijk nodig zijn tenminste één afdeling der secretarie elders onder te brengen; bovendien moet het archief dan buiten het raadhuis worden opgeborgen. Wij hebben met de eigenaar, de heer A. J. Braam, Hendrik de Keyserlaan 8, alhier, overeenstemming bereikt over aankoop. De koopprijs en de voor- waarden waaronder de koop is gesloten, zijn vermeid in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Wij stellen u voor tot aankoop op basis van deze akte te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 6 december j.l.; BESLUIT: a. ter uitvoering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan" van A. J. Braam, Hendrik de Keyserlaan 8, alhier, aan te kopen het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 2051, groot 517 m2, met de daarop aanwezige opstallen, waaronder de woning Raadhuisplein 21, zulks tegen de prijs en onder de voorwaar- den welke zijn vermeid in de bij dit besluit behorende voorlopige koop- akte; b. het ten behoeve van de sub a bedoelde aankoop benodigde krediet te doen afschrijven in 25 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 15 december 1967. De Raad voornoemd, lorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 23