46 4e afd. 25 april 1968 AANBRENGEN VAN TOTJRNIQUETS BIJ OPEN ZWEMBAD I Heemstede, 10 april 1968. Aan de raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft verzocht mede- werking te verlenen aan het aanbrengen van tourniquets bij de in- en uitgang van het open zwembad. Teneinde toezicht te kunnen uitoefenen wordt meestal alleen de nauwe doorgang voor de hoofdkassa opengesteld zowel voor het binnenkomende publiek, als voor degenen die het bad verlaten. Bij veel bezoek is de situ- atie hier onoverzichtelijk, waardoor een doeltreffende controle onmoge- lijk is. Dit heeft ongetwijfeld tot gevolg dat vele personen het bad zon- der betaling kunnen betreden. Het is dan ook noodzakelijk in deze situatie verbetering te brengen door de aanwezige doorgangen anders in te delen en bij de in- en uitgang tour- niquets aan te brengen. De gewenste indeling is aangegeven in de voor U ter inzage gelegde brief van het bestuur van de sportstichting. De aanschafkosten van dergelijke tourniquets, waarvan die bij de ingang door middel van een drukknop elektrisch ontgrendeld kan worden bedra- gen 4.900, Wij stellen U voor een krediet van 4.900,— beschikbaar te stellen conform bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. ■oorzitter, De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 april j.l.; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten behoeve van het aanbrengen van tour- niquets bij de in- en uitgang van het open zwembad een krediet van 4.900,— te verlenen, hetwelk in één jaar zal worden afgeschreven. Heemstede, 25 april 1968. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 27