mm -«■ f'f IS M jmi/ /M.r *'f 40 2e afd. 25 april 1968 BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1968 De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor georganiseerd overleg; Besluit; vast te stellen de volgende BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1968 Artikel 1. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: "ambtenaar"de ambtenaar in de zin van het Algemeen Ambtena- renreglement, die is aangesteld in een functie, voor- komende in een der bijlagen A, B en C of in een der artikelen 3 en 4 van deze verordening; "volwassene": de ambtenaar, die de leeftijd heeft bereikt van: a. 21 jaren, voor zover hij een functie bekleedt, voor- komende in de bijlagen A en C van deze veror- dening; b. 23, 24, 25, 26 of 27 jaren, voor zover hij een functie bekleedt, opgenomen respectievelijk in de salarisgî-oepen 1 en 2, 3, 4, 5 of 6 van bijlage B van deze verordening; het salaris, vermeld in de salarisschaal of salaris- groep, waarin de functie is ingedeeld, overeenkom- stig de bijlagen A, B en C van deze verordening; "salaris": "wedde": "bezoldiging" het salaris, vermeerderd met de toelagen, welke met toepassing van deze verordening zijn verleend; het salaris, vermeerderd met alle toelagen, waarop de ambtenaar aanspraak heeft; "salaris-anciënniteit": de tijd, die in aanmerking komt voor de vaststelling van het salaris van een ambtenaar op een hoger bedrag, dan het voor een volwassene geldende mini- mum van de schaal, welke op zijn functie betrekking heeft. Artikel 2. De ambtenaren worden overeenkomstig hun functie bezoldigd volgens de salarisschalen en salarisgroepen, vermeld in de bijlagen A, B en C van deze verordening. Artikel 3. Het salaris van de controlerend gemeente-arts bedraagt f 486,per maand. Artikel 4. Het salaris van de ambtenaren van de burgeriijke stand bedraagt per maand: a. voor de ambtenaren, belast met alle werkzaamheden, die van de vervanging bij huwelijksvoltrekkingen inbegrepen f 41,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 2