mmM 7 40 2e afd. 25 april 1968 gemeester en wethouders een vaste toelage toegekend, gelijk aan het verschil. 2. Bij een deelbetrekking wordt het minimum-salaris, genoemd in het eerste lid, naar evenredigheid bepaald. 3. De toelage, bedoeld in het eerste lid, komt geheel of gedeeltelijk te ver- vallen, naar gelang het daar bedoelde verschil door vermeerdering van salaris-anciënniteit wordt opgeheven. 4. Voor de toepassing van dit artikel worden onder salaris mede verstaan toelagen, verleend op grond van deze verordening, doch met uitzonde- ring van de toelagen, genoemd m artikel 12. Artikel 11. 1. Aan de bode-concierge van het Raadhuis wordt voor conciergewerk- zaamheden buiten de normale diensttijd een vaste toelage toegekend van f 186,per maand. Hij geniet vrije verlichting der woning. 2. Voor schoonmaakwerkzaamheden buiten de normale diensttijd wordt aan de concierge van de Bronsteeschool een vaste toelage toegekend van f 125,per maand. Artikel 12. 1. De bode-concierge van het Raadhuis geniet een vaste kledingtoelage van f 22,per maand en de meteropnemer-geldophaler een vaste kle- dingtoelage van f 15,per maand. 2. Aan opzichters en technische ambtenaren, die onder alle weersomstan- digheden buitendienst moeten verrichten, kan een toelage voor de aan- schaffing van regenkleding worden verstrekt van f 6,25 per maand. 3. Aan bepaalde ambtenaren of groepen van ambtenaren kan, voor zover de door hen te verrichten werkzaamheden dit noodzakelijk maken, dienstkleding worden verstrekt overeenkomstig door burgemeester en wethouders te stellen regelen, de hoofden van dienst gehoord. Artikel 13. 1. Burgemeester en wethouders stellen regelen vast, op grond waarvan aan ambtenaren, die in het bezit zijn van diploma's, welker bezit geen vereiste is voor de functie, die zij bekleden, vaste toelagen worden toe- gekend. 2. De in het eerste lid bedoelde toelagen bedragen in totaal niet meer dan f 60,per maand. 3. De in dit artikel bedoelde toelagen worden toegekend met ingang van de eerste dag van de maand, waarin de ambtenaar het diploma of de akte behaald heeft. Artikel 14. 1. Aan de mannelijke ambtenaar, die gehuwd of gehuwd geweest is en de 21-jarige leeftijd heeft bereikt, wordt een huwelijkstoelage toegekend van f 62,per maand, met dien verstande, dat de som van het salaris en de huwelijkstoelage niet mag stijgen boven het maximum van de voor hem geidende salarisschaal en de wedde met inbegrip van de huwelijkstoelage nimmer meer mag bedragen dan f 674,per maand. 2. Het bepaalde in het vorige lid is mede van toepassing op de vrouwe- lijke ambtenaar van tenminste 21 jaar, die gehuwd en kostwinster is dan wel gehuwd is geweest en niet is hertrouwd.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 4