51 4e afd. 25 april 1968 VERHUUR PERCEEL RAADHUISPLEIN 21 Heemstede, 10 april 1968. Aan de Raad, In Uw vergadering van 15 december j.l. besloot U tot aankoop van het perceel Raadhuisplein 21. Dit besluit is onlangs door gedeputeerde staten goedgekeurd. De eigendomsoverdracht zal vöör of op 1 mei a.s. plaats hebben. De naamloze vennootschap De Ridder en Strijbis N.V., alhier en de fa. Borghouts, te Haarlem, hebben ons verzocht eraan mee te werken dat het perceel met ingang van 1 mei a.s. aan hen gezamenlijk wordt verhuurd voor gebruik als kantoor. Daar de gemeente het pand voorshands nog niet voor eigen gebruik no- dig heeft, bestaat o.i. geen bezwaar tegen inwilliging van het verzoek, mits de verhuur geschiedt tot wederopzegging. Met de genoemde gegadigden is overeenstemming bereikt over een huurprijs van 200,per maand. Zij zullen het pand voor eigen rekening opknappen en onderhouden. Voor het overige zullen de gebruikelijke voorwaarden gelden. Wij stellen U voor dienovereenkomstig tot verhuur te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 april j.l.; BESLUIT: aan de naamloze vennootschap De Ridder en Strijbis N.V., alhier, en de vennootschap onder firma Borghouts, te Haarlem, met ingang van 1 mei a.s., tot wederopzegging te verhuren het perceel Raadhuisplein 21, zulks tegen een huurprijs van 200,per maand en onder voorwaarde dat de huurders het pand voor eigen rekening zullen herstellen, voor zoveel nodig zullen verbeteren en zullen onderhouden en voorts onder de gebruikelijke voorwaarden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 april 1968. De Raad voornoemd, De secnetaris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 69