52 4e afd. 25 april 1968 VERHUUR GEDEELTE BLEKERSVAARTWEG 19 Heemstede, 10 april 1968. Aan de Raad, In Uw vergadering van 23 februari 1967 besloot U van C. J. M. van der Horst c.s. aan te kopen het perceel Blekersvaartweg 19 (woonhuis, voor- malige wasserij e.d.). De eigendomsoverdracht heeft op 30 oktober j.l. plaats gehad. De heer J. W. Boot, Meerweg 20, wiens aannemers- en bouwbedrijf ge- deeltelijk in het pand Blekersvaartweg 19a is gevestigd, heeft verzocht het woonhuis en een groot deel van de voormalige wasserij aan hem te ver- huren voor bedrijfsdoeleinden, zulks mede in verband met het feit dat hij de aan de gemeente in eigendom toebehorende loods achter het pand Kerk- laan 59 binnenkort moet ontruimen. Gelet op het feit dat afbraak van het perceel Blekersvaartweg 19 voor de realisering van het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan voorshands nog niet nodig is, menen wij dat tegen inwilliging van het verzoek geen bezwaren bestaan. Bij de gevoerde onderhandelingen is overeenstemming bereikt over een huurprijs van 5.000,per jaar en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in bijgevoegd ontwerp-besluit. Wij stellen U voor overeenkomstig dit ontwerp te besluiten. Wij hebben inmiddels besloten het resterende deel van de voormalige wasserij te verhuren aan de heer P. Wals, Oude Posthuisstraat 18, die voor handelsdoeleinden de aan de gemeente toebehorende schuur bij de woning Kerkiaan 95 in huur had; deze schuur moet evenals die woning binnenkort worden afgebroken ter uitvoering van het bestemmingsplan „Van Merlen- laan-Kerklaan". Tot deze verhuur zijn wij bevoegd op grond van Uw be- sluit van 27 april 1939, nr. 52, laatstelijk gewijzigd bij besluit van 31 maart 1966, nr. 43, tot delegatie van de bevoegdheid tot verhuring enz. van ge- meente-eigendommen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 71