4e afd. 26 september 1968 1 07 AANKOOP VAN GROND NABIJ DE VAN MEKLENLAAN Heemstede, 4 september 1968. Aan de Raad, In uw vergadering van 30 mei j.l. besloot u ten behoeve van de uitvoering van het bestemmingsplan ,,Van Merlenlaan-Kerklaan" te onteigenen een gedeelte, groot 880 m"2, van het perceel sectie B, nr. 6694, in eigendom toebehorend aan H. G. Bertels, Van Merleniaan 28, alhier. Tot onze voldoening kunnen wij u thans mededelen dat de met de heer Bertels gevoerde onderhandelingen tot overeenstemming hebben geleid. De gemeente kan het genoemde perceelsgedeelte kopen tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de voor u ter inzage gelegde voor- lopige koopakte. Een taxatierapport en een situatietekening liggen mede voor u ter visie. Wij stellen u derhalve voor te besluiten tot aankoop op basis van de voor- lopige akte en tot intrekking van uw besluit tot onteigening. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 4 september j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: I. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van H. G. Bertels, alhier, het gedeelte, groot ongeveer 880 m-, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6694, gelegen nabij de Van Merlenlaan, welk gedeelte op de bij dit besluit behorende situatie- tekening met arcering is aangeduid, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; II. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven grond in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de op de aankoop vallende kosten; III. behoudens onherroepelijke goedkeuring van het sub I vermelde besluit in te trekken zijn besluit van 30 mei 1968, nr. 61, tot onteigening van genoemd perceelsgedeelte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 september 1968. De raad voornoemd, De secrejAris, De voqrzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 15