ml "u- 4e afd. 26 september 1968 108 AANLEG VOETPAD LANGS GEDEELTE LEIDSEVAARTWEG Heemstede, 14 augustus 1968. Aan de Raad, Overeenkomstig uw besluiten van 23 februari 1967, nr. 22 en 25 mei d.o.v., nr. 71, is een voetpad aangelegd langs twee gedeelten van de Leidsevaart- weg, te weten het deel tussen de ingang van het landgoed Leyduin en de ingang van de Amsterdamse Waterleiding en het gedeelte tussen de Boe- kenrodebrug en de brug over de Leidsevaart welke aansluiting geeft op het pad naar de Kamerlingh Onneslaan. Bij de raadsstukken hebben wij een plan ter inzage gelegd voor het aanleggen van eenzelfde voetpad langs het daartussen liggende weggedeel- te. Blijkens de mede voor u ter visie gelegde begroting worden de kosten hiervan geraamd op f 41.500, In het betrokken weggedeelte ligt een brug, welke eigendom is van de gemeente Amsterdam. Wij hebben aan de directeur van de Gemeentewater- leiding Amsterdam gevraagd medewerking te verlenen aan de vervanging van deze brug door een dam met duiker en aan de overdracht van de grond met duiker aan onze gemeente. Alsdan zal het voetpad ook ter plaatse van de brug doorgetrokken kunnen worden. Wij geven u in overweging door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp- besluit een krediet ad f 41.500,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 augustus j.l.; BESLUIT: a. ten behoeve van de aanleg van een voetpad langs het gedeelte van de Leidsevaartweg tussen de ingang van het terrein van de Amsterdamse Waterleiding en de voetbrug welke aansluit op het pad naar de Kamer- lingh Onneslaan een krediet van f 41.500,beschikbaar te stellen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 26 september 1968. De Raad voornoemd, rzitter, De secretans,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 17