117 4e afd. 26 september 1968 BOUWRIJP MAKEN PLAN „VAN MERLENLAAN-KERKLAAN", 3e DEEL. Aan de Raad, Bij de raadsstukken hebben wij voor U ter inzage gelegd een plan voor het bouwrijp maken van de terreinen in het westelijke gedeelte van het bestemmingsplan ,,Van Merleniaan-Kerklaan". Dit plan omvat in hoofdzaak: het ophogen van de terreinen met zand en grond; het maken van rioleringen met aansluiting op het stamriool in de Van Merlenlaan nabij de Burgemeester van Doornkade; het gedeeltelijk aanleggen van de geprojecteerde wegen; het graven van vaarten; het ma- ken van duikers en beschoeiïngen; het plaatsen van een verversingsge- maal met vijzelinstallatie en het maken van afrasteringen. De totale kosten van deze werken worden blijkens de mede ter visie gelegde begroting geraamd op 1.238.700,exclusief 8.000,voor het omleggen van de in het terrein liggende hoogspanningskabel. Teneinde het thans te voteren krediet zoveel mogelijk te beperken, zijn in het plan niet opgenomen de afwerking van de wegen en de aanleg van trottoirs, parkeerterreinen, plantsoenen, openbare verlichting en brand- kranen. Voor deze werkzaamheden zal U te zijner tijd een afzonderlijk krediet worden gevraagd. Voor de uitvoering van het plan moeten 7 woningen (waarvan 5 naast het terrein van het voormalige Huize St. Bavo) en enkele bedrijfsgebou- wen worden gesloopt. De kosten hiervan worden geraamd op 23.000, Wij geven U derhalve in overweging ons een krediet van 1.269.700, te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 september ten behoeve van het bouwrijp maken van de terreinen in het westelijke deel van het plan „Van Merlenlaan-Kerklaan" ten laste van de begroting voor het grondbedrijf een krediet te verlenen van 1.269.700, Heemstede, 18 september 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 26 september 1968. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 43