132 4e afd. 28 november 1968 VOOKZIENINGEN GYMNASTIEKZAAL EN TEKENLOKAAL BRON STEESCHOOL Aan de Raad, De wanden en het plafond in de gymnastiekzaal van de Bronsteeschool zijn samengesteld uit materiaal dat het geluid onvoldoende absorbeert; de akoestiek in de zaai is dan ook slecht. Een belangrijke verbetering kan worden verkregen door het plafond te voorzien van akoestische platen, waarvan de kosten op f 3.500,worden geraamd. Het aanbrengen van dergelijke platen ook op de wanden zou een uiterst kostbare voorziening worden, aangezien tegen deze wanden verwarmings- buizen, eiektrische leidingen en diverse gymnastiektoestellen zijn aange- bracht. Voorlopig ware daarom te volstaan met het bekleden van het plafond. Voorts is het noodzakelijk zowel in de gymnastiekzaal als in het teken- lokaal ten behoeve van het vertonen van films maatregelen te treffen ter verkrijging van een goede ventilatie. De mogelijkheid tot luchtver- versing is in beide ruimten onvoldoende. De kosten voor het aanbrengen van een grote ventilator en jalouzie- roosters in de gymnastiekzaal en van twee ventilatoren en jalouzieroosters in het tekenlokaal worden begroot op f 2.850, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 6.350,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 30 oktober j.l. BESLUIT: a. ten behoeve van het treffen van voorzieningen aan de gymnastiekzaal en het tekenlokaal van de Bronsteeschool een krediet te verlenen van f 6.350,—; b. het onder a genoemde krediet af te schrijven in vier jaren. Heemstede, 30 oktober 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 november 1968. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 19