3-1-; f n D&wc 4e afd. 13 december 1968 1 46 AANSCHAFFINGEN EN VOORZIENINGEN ST. ANTONIUS MAVO-SCHOOL Heemstede, 27 november 1968. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs alhier, heeft onder dagteke- ning van 9 september j.i. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzieningen ten behoeve van de St. Antoniusschool voor m.a.v.o. De aanvraag heeft betrekking op het aanschaffen van een projectietafel, een statiefscherm, 2 diaprojectoren met toebehoren en leermiddelen voor de vakken biologie, aardrijkskunde, engels, frans en wiskunde. De te treffen voorzieningen bestaan uit het geschikt maken van een gedeelte van een doodlopende gang tot spoel- en opbergruimte t.b.v. het handenarbeidlokaal. Wij zijn van oordeel dat bij inwilliging van de aanvraag de normaie eisen niet zullen worden overschreden en dat terecht een beroep op de toepas- sing van genoemd wetsartikel is gedaan. Onder aambieding van een ontwerp-besluit steiien wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 9 september 1968 van het bestuur van de Stich- ting R.K. Onderwijs aihier, om op grond van artikel 72 der Lager-Onder- wijswet 1920 de nodige gelden ult de gemeentekas te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzieningen ten behoeve van de St. Antoniusschool voor m.a.v.o.; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde eisen voldoet gelezen het voorstei van burgemeester en wethouders dd. 27 november gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. j.l.; Heemstede, 13 december 1968. De Raad voornoemd, oorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 15