z 4e afd. 13 december 1968 147 NATUURKUNDE-PRACTICUMLOKAAL ST. HENRICUS MAVO Heemstede, 27 november 1968. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs alhier, heeft op 8 oktober en 8 november j.l. aanvragen ingediend om ingrevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor de inrichting van een natuurkunde-practicumlokaal in de St. Henricusschool voor m.a.v.o. De behoefte aan een dergelijk lokaal wordt reeds jaren gevoeld. Hierin kan worden voorzien door een bestaand lokaal als zodanig in te richten. Voorts heeft een der aanvragen betrekking op de ;ianschaffing van meu- bilair, demonstratie-apparatuur, practicumsets en scheikundebenodigdhe- den. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvragen de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stelien wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede gelezen de aanvragen dd. 8 oktober en 8 november 1968 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het inrichten van een natuurkunde-practicumlokaal in de St. Henricusschooi voor m.a.v.o.; overwegende dat de aanvragen aan de gestelde voorschriften voldoen gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 27 november j.i.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 13 december 1968. De secretaris, De Raad voomoemd, rzitter, f De~vö»rzi

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 17