148 2e afd. 13 december 1968 OVERDRACHT VAN LAAGSPANNINGSKABELS IN DE GEMEENTE BLOEMENDAAL AAN HET P.E.N. Aan de Raad, Kraclitens een door Gedeputeerde Staten der provincie Noord-Holland verleende vergunning wordt door het elektriciteitsbedrijf reeds sinds het begin der twintiger jaren aan een tiental percelen in de gemeente Bloemen- daal, waaronder de buitens Leiduin en Woestduin, elektrische stroom ge- leverd. Deze percelen liggen in het voorzieningsgebied van het Provinciaal Elektriciteitsbedrijf van Noord-Holland (P.E.N.). Het was voor dit be- drijf destijds echter bijzonder bezwaarlijk de stroomvoorziening ter plaatse te verzorgen. In de loop der jaren heeft deze situatie zich gewijzigd door- dat het P.E.N. zijn kabelnet langs de Vogelenzangseweg in de gemeente Bloemendaal verder heeft ontwikkeld. Het P.E.N. is dan ook nu bereid gevonden de elektriciteitslevering aan bedoelde percelen te gaan verzorgen. Voor onze gemeente biedt dit het voordeel dat enkele niet-rendabele aan- sluitingen aan de periferie van het verzorgingsgebied kunnen worden af- gestoten. Het P.E.N. is bereid de in de gemeente Bloemendaal liggende laagspan- ningskabels van ons elektriciteitsbedrijf in eigendom over te nemen. Het betreft twee kabels, waarvan een ter lengte van 1750 meter dateert van 1921 en de andere, lang 160 meter, van 1956. De laatste heeft thans een boekwaarde van 1.377,03, de eerste een te verwaarlozen restwaarde. Wij stellen u voor door vaststelling van nevensgeuand ontwerp-besluit be- doeide kabels aan het P.E.N. over te doen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan de provincie Noord-Holland te verkopen twee laagspanningskabels voor eiektriciteit, ter lengte van resp. 160 en 1750 meter, in rood aange- geven op de bij dit besluit behorende tekening, voor de som van 1.377,03. Heemstede, 27 november 1968. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 13 december 1968. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1968 | | pagina 19