iTîfir^flF 4e afd. 30 januari 1969 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN „VAN MERLENLAAN- KERKLAAN 1968" Heemstede, 8 januari 1969. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 26 mei 1966, nr. 7?, stelde U voor een groot gedeel- te van het gebied dat begrensd wordt door de Van Merlenlaan, de Here- weg, de Kerklaan en de Raadhuisstraat, een bestemmingsplan vast. Dit besluit werd door gedeputeerde staten van Noord-Holland goedgekeurd bij besluit van 14 februari 1967, nr. 223. Nadat hiertegen door twee belang- hebbenden beroep was ingesteld, onthield de Kroon bij besluit van 16 mei 1968, nr. 41, alsnog goedkeuring aan drie artikelen van de bij het plan behorende voorschriften; voor het overige werd de beslissing van gede- puteerde staten bekrachtigd. Bij de uitwerking van het plan zijn enige wijzigingen noodzakelijk gebleken; deze zijn vermeld in de punten a tot en met e van bijgaande „Toelichting". Verder wordt het gewenst geacht de bestemming van het terrein dat gelegen is onmiddellijk ten zuidoosten van het kruispunt Kerklaan-Provinciënlaan, waar in het vigerende plan een garagebedrijf was gedacht, in dier voege te wijzigen dat het mogelijk wordt aldaar in twee bouwlagen een groot- en kleinhandelsbedrijf, een plaatselijk verzor- gend nijverheidsbedrijf of een horecabedrijf te stichten. In verband met het vorenstaande hebben wij voor het onderhavige gebied een nieuw plan ontworpen. De daarbij behorende voorschriften zijn grotendeels gelijk aan die welke bij het vigerende plan behoren; uiteraard is rekening gehouden met de overwegingen van de Kroon wel- ke geleid hebben tot het niet goedkeuren van enkele artikelen. Het ontwerp-plan c.a. heeft van 23 oktober j.l. af gedurende een maand ter secretarie voor een ieder ter inzage gelegen. Bezwaren ziin hiertegen niet ingediend. De Provinciale Planologische Dienst en de Eerstaanwezend Ingenieur der Genie kunnen zich met het nieuwe plan verenigen. Onder verwijzing naar de „Toelichting" stellen wij U derhalve voor door bekrachtiging van bijgaand ontwerp-besluit over te gaan tot vast- stelling van het plan ,,Van Merlenlaan-Kerklaan 1968" overeenkomstig tekening nr. 4.40E.12 en de bijbehorende voorschriften. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 15