47 4e afd. 24 april 1969 scheidsrechterskamer, een bergruimte, twee waslokalen en vier toiletten, worden geraamd op 53.000,(inclusief aansluitkosten voor gas, water en elektriciteit). De voetbalvereniging „V.E.W." is bereid haar kleedgebouw ten zuiden van de Ringvaartlaan aan de gemeente in eigendom over te dragen. De waarde van dit gebouw is onzerzijds getaxeerd op 17.000, Deze vereniging is verder voornemens onmiddellijk naast het gemeen- telijke was- en kleedgebouw een eigen clubgebouw te stichten, dat bestemd zal zijn voor het houden van club- en jeugdbijeenkomsten. De hiervoor be- nodigde grond, aangeduid op de voor u ter inzage gelegde tekening nr. 1.234.7.1 ware onder de gebruikelijke voorwaarden in erfpacht te geven voor 50 jaren en tegen een canon van 10,per jaar. Resumerende stellen wij u voor: a. een krediet ad 129.750,te verlenen voor de aanleg van twee voet- balvelden ten noorden van de Ringvaartlaan (inclusief kosten aanleg waterleiding) b. een krediet van 53.000,— beschikbaar te stellen voor de bouw van een kleedgebouw; c. het bestaande kleedgebouw van de voetbalvereniging „V.E.W." (met inventaris), aan te kopen voor 17.000, d. de onder a, b en c vermelde objecten t.z.t. in beheer te geven aan de Heemsteedse Sportstichting; e. aan de voetbalvereniging „V.E.W." het bovenbedoeide terrein in erf- pacht te geven voor 50 jaren tegen een canon van 10,per jaar. Wij hopen u spoedig een voorstel te kunnen doen inzake de beschik- baarstelling van grond voor de bouw van de sporthal met bijbehorende voorzieningen, waaronder een parkeerterrein, hetwelk mede dienst kan doen voor de bezoekers van de twee aan te leggen voetbalvelden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 10