48 útter, 4e afd. 24 april 1969 GARANTIE NATIONALE ZWEM- EN WATERPOLOWEDSTRIJDEN Heemstede, 16 april 1969. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Zwem- en Poloclub ,,H.P.C." is voor- nemens op 10 en 11 mei a.s. in het zwembad ,,Groenendaal" nationale zwem- en waterpolowedstrijden te houden. Deze wedstrijden ziet men als de officieuze ingebruikstelling van de warmwaterinstallatie van het bad. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting zal hiervoor het zwem- bad ter beschikking van „H.P.C." stellen. De kosten van de wedstrijden worden blijkens de voor u ter inzage ge- legde begroting geraamd op f 1.500,exciusief vermakelijkheidsbelasting. Een schatting van de inkomsten is moeilijk te maken, daar deze geheel afhangen van de publieke belangstelling. Het bestuur van ,,H.P.C." heeft ons gevraagd te bevorderen dat de ge- meente zich garant stelt voor de helft van het eventuele tekort. Wij achten het alleszins verantwoord de gevraagde garantie te verienen. Evenals is geschied met betrekking tot de garantie voor het tekort op het nationale zwemfeest, gehouden in 1965 (uw besluit van 26 mei 1965, nr. 80) dient o.i. aan de garantieverlening de voorwaarde te worden verbon- den dat een eventueel batig saldo voor 50% ten gunste zal komen van de Heemsteedse Sportstichting. Het maximum van de garantie ware te stellen op 50% van de geraamde uitgaven, derhalve op f 750, Wij stellen u voor overeenkomstig bijgevoegd ontwerpbesluit tot het ver- lenen van de garantie te besluiten. Wij merken nog op dat van de in 1965 gegeven garantie geen gebruik is gemaakt. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstei van burgemeester en wethouders dd. 16 april j.l. BESLUIT: de helft van het eventueel ten laste van de Heemsteedse Zwem- en Poloclub „H.P.C." komende tekort terzake van de op 10 en 11 mei a.s. in het zwembad „Groenendaal" te houden nationale zwem- en waterpolowedstrij- den voor rekening van de gemeente te nemen, zulks tot een maximum van f 750,en onder de volgende voorwaarde: 1. het tekort zal door burgemeester en wethouders worden vastgesteld na overlegging van de daarvoor door dit college nodig geachte bewijs- stiikken; 2. indien de wedstrijden een voordelig saldo opleveren, zal de helft hiervan door genoemde club worden betaald aan de stichting „Heemsteedse Sportstichting" Heemstede, 24 april 1969. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 13