50 2e afd. 24 april 1969 WIJZIGING VAKANTIE-UITKERING Heemstede, 16 april 1969. Aan de Raad, Bij uw besluit van 27 februari 1969, nr. 26, werd, in afwijking van het bepaalde in artikel 31 van het Algemeen Ambtenarenreglement, aan het daarvoor in aanmerking komende gemeentepersoneel over het tijdvak van 1 juni 1967 tot en met 31 mei 1968 een vakantie-uitkering toegekend overeenkomstig de regeling, welke voor het rijkspersoneel hieromtrent is of zal worden getroffen. Laatstbedoelde regeling behelst de toekenning van een minimum-va- kantie-uitkering, alsmede van een vast bedrag per fiscaal kind. De nieuwe bepalingen met betrekking tot de vakantie-toelage zijn thans opgenomen in het ons door het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden toegezonden model voor een nieuw ambtenarenreglement. Het ligt in de bedoeling het ambtenarenreglement dezer gemeente te her- zien en aan te passen aan dit model. Met een algehele herziening van ge- noemd reglement zal echter nog enige tijd gemoeid zijn. Wij achten het daarom gewenst de werkingsduur van uw hierboven aan- gehaald besluit, in afwachting van de definitieve herziening van het Alge- meen Ambtenarenreglement te continueren tot 1 juni 1970 en stellen u voor daartoe te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. de werkingsduur van zijn besluit van 27 februari 1969, nr. 26, te ver- lengen tot 1 juni 1970. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 24 april 1969. De Raad voomoemd, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 17