46 4e afd. 24 april 1969 AFBRAAK BOLLENSCHUUR HERENWEG 147A Heemstede, 16 april 1969. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel van 11 oktober 1967, nr. 116, besloot u op 26 oktober d.o.v. tot aankoop van het bij de hoek van de Zandvoortselaan en de Herenweg gelegen pereeel sectie B, nr. 5296, met de daarop aan- wezige opstallen, waaronder het bedrijfspand Herenweg 147a. Deze aan- koop geschiedde o.m. met het oog op de gewenste verbreding van het oostelijke deei van de Zandvoortselaan. De N.V. Bloembollenkwekerij en -handel v/h Q. van den Berg Zonen, die het pand thans nog als bollenschuur in gebruik heeft, zal dit om- streeks 1 augustus a.s. ontruimen. Wij achten het wenselijk dat zo spoedig mogelijk daarna tot afbraak wordt overgegaan. De kosten van het slopen met bijkomende voorzieningen worden blij- kens de voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op f 19.750, Alvorens tot afbraak wordt overgegaan zal het trottoir van de Zand- voortselaan tijdelijk voor voetgangers moeten worden afgesloten. De voet- gangers zullen tijdens de afsluiting gebruik kunnen maken van het ach- terterrein; hier staat thans nog een loods, doch deze zal tijdig worden verwijderd. Ter beveiliging van het overige verkeer moet op de Zandvoortselaan tijdelijk een schutting worden geplaatst. Na het gereedkomen van het sloopwerk zal langs het trottoir een zand- aanvulling worden aangebracht om het ontstane niveauverschil op te hef- fen. Aangezien niet terstond tot verbreding van de Zandvoortselaan kan worden overgegaan o.m. omdat het aangrenzende pand nog geen eigen- dom is van de gemeente zal het vrijkomende terrein worden voorzien van een eenvoudige beplanting. Wij stellen u voor door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit een krediet van f 19.750,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 april j.L; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet van f 19.750,ter beschikking te stellen ten behoeve van de afbraak van het bedrijfspand Herenweg 147a; b. het sub a genoemde bedrag te doen afschrijven in 25 jaren. Heemstede, 24 april 1969. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 7