74 2e afd. 31 juli 1969 4e WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1968 Heemstede, 16 juli 1969. Aan de Raad, Onder verwijzdng naar ons voorstel van 14 mei 1969, nr. 56, tot toeken- ning van een uitkering-ineens aan het gemeentepersoneel in verband met de nadere salarisverhoging van 2% delen wij u mede, dat de Staatssecre- taris van Binnenlandse Zaken ons bij circulaire van 28 mei 1969, nr. AB 69/U 993 nadere richtlijnen heeft doen toekomen met betrekklng tot deze salarisverhoging. Bij de circuiaire zijn de gebruikelijke salarisschaien en inpassingstabei- len gevoegd. De saiarismaatregeien zijn voor het gemeentepersoneei nader uitgewerkt in bijgevoegd ontwerp-besluit tot 4e wijziging van de Bezoldigingsverorde- ning Ambtenaren 1968. Van deze geiegenheid hebben wij tevens gebruik gemaakt artikel 10 der verordening zodanig te wijzigen, dat het daarin opgenomen bedrag van het minimum-inkomen in het vervolg automatisch wordt aangepast aan dat, opgenomen in artikel 20a van het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke RijksambtenEiren 1948. Op deze wijze wordt voorkomen, dat wij in de toekomst voor elke wijzi- ging van het minimum-inkomen een wijziging van de bezoldigingsverorde- ning bij uw college aanhangig zouden moeten maken. Wij steilen u voor over te gaan tot vaststeliing van bijgevoegd ontwerp- besluit. De commissie voor georganiseerd overleg is omtrent de voorgestelde wijzigingen gehoord. Het advies van deze commissie, alsmede voornoemde circulaire, liggen bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 7