84 2e afd. 28 augustus 1969 AANSLITITING PERCELEN LEIDSEVAARTWEG 79 EN 81 OP HET GASDISTRIBUTIENET Heemstede, 20 augustus 1969. Aan de Raad, De bewoners van de percelen Leidsevaartweg 79 en 81 hebben ons ver- zocht een aansluiting van deze percelen op het gasdistributienet te bewerk- 84 Voor^deze aansluiting zal de hoofdgasleiding langs de Leidsevaartweg vanuit het Zuiden over een afstand van 500 meter dienen te worden door- g8Ditkve?gt blijkens de voor u bij de stukken ter inzage liggende specifi- catie voor het gasbedrijf een uitgaaf van 11.000, Hoewel wij ons niet ontveinzen, dat dit bedrag aanzienlijk îs, hebben wij ons toch op het standpunt gesteld, dat, gezien het verhoudingsgewijs ge- ringe aantal onrendabele aansiuitingen in onze gemeente, alle mwoners, die daarom verzoeken, op het gasddstributienet behoren te worden aan- gesloten Overigens hebben wij de N.V. Nederlandse Spoorwegen, als eigenaresse van deze beide woningen, verzocht een bijdrage te verlenen in de kosten tot de helft van bovengenoemd bedrag. In afwaöhting van het antwoord op dit vefcoek stellen wij U voor ons door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit het voor dit doel be- nodigde bedrag ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven, BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting voor het gasbedrijf een krediet van 11.000, ter beschikking te stellen voor de aansluiting van de percelen Leidsevaartweg 79 en 81 op het gasdistributienet. Heemstede, 28 augustus 1969. De Raad voornoemd, irzitter, De secr/taris,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 15