92 2e afd. 25 septeraber 1969 VERHUUR RUIMTE VOOR FYSIOTHERAPIE IN HET GEZONDHEIDSHUIS Heemstede, 10 september 1969. Aan de Raad, Op grond van een beschikking van de Staatssecretaris van Socia,le Zaken en Volksgezondheid is het niet langer geoorloofd de fysiotherapie, zoals die in het gemeentelijk Gezondheidshuis in verschillende vormen wordt toegepast, door anderen dan gediplomeerde fysiotherapeuten te doen uitvoeren. De zuster, die deze behandelingen verricht, zal daarmede dus met meer kunnen blijven belast. Zij zal worden overgeplaatst naar de polikliniek van het Gezondheidshuis ten einde de hoofdzuster bij haar taak daar terzijde Wij hebben de heer G. S. van Maaren, gediplomeerd fysiotherapeut, die reeds endge jaren als zodanig in het Gezondheidshuis werkzaam is en daarvoor de massage-afdeling in medegebruik heeft, bereid gevonden in- gaande 1 oktober a.s. de behandelingen op de afdeling fysiotherapie over te nemen en de ruimten, die hiervoor worden gebruikt, van de gemeente te huren. Wij hebben hiervoor een huurprijs bedongen van 12.000,per jaar. De inventaris van deze afdeling wil de heer van Maaren van de ge- meente overnemen voor een bedrag van in totaal 2600,welk bedrag als redelijk kan worden beschouwd. Eveneens met ingang van 1 oktober a.s. zal de heer van Maaren de massage-afdeling, die tot dusverre aan de heer H. Roerdink verhuurd was, van de gemeente huren voor een bedrag van 6500,Zowel in dit bedrag als in het hierboven genoemde van 12.000,— is een vergoeding begrepen voor gas-, water- en elektriciteitsverbruik, voor verwarming en voor het schoonhouden der ruimten. De huurbedragen vormen een naar de opper- vlakte der gehuurde ruimten berekend evenredig deel van de in totaal ten laste der gemeente blijvende kosten van de bednjfsruimten in het Gezond- heidshuis, verminderd met de salarissen en sociale lasten voor de zusters. Met de huurder zullen wij voorts overeenkomen, dat de genoemde be- dragen zullen worden verhoogd met de ingevolge de Huurwet toegestane jaarlijkse aglemene huurverhogingen. Wij stellen U voor de eerder genoemde ruimten in het Gezondheidshuis aan de heer G. S. van Maaren te verhuren en de inventaris van de afdeling fysiotherapie aan hem te verkopen en daartoe nevensgaand ontwerp- besluit vast te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 11