107 RELEGGING VAN KASGELDEN. 2e afd. 30 oktober 1969 De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 170 der gemeentewet BESLUIT: 1. in te trekken zrjn besluit van 28 augustus 1952 no. 77, sedert gewijzigd, inzake de belegging van kasgelden dezer gemeente; 2. de kasgelden der gemeente, welke niet direct nodig zijn, te beleggen, behalve door storting in rekening-courant bij de N.V. Bank voor Neder- landsche Gemeenten te 's-Gravenhage of bij de Algemene Bahk Neder- land N.V. te Heemstede, door uitlening aan Nederlandse gemeenten, provinciën, waterschappen, veenschappen of veenpolders of door aan- koop van Nederlands schatkistpapier en wel onder de navolgende voorwaarden: a. het uit te lenen bedrag zal op geen enkel tijdstip een som van één miljoen gulden mogen overschrijden; b. de gelden zullen worden uitgeleend of schatkistpapier zal worden aangekocht, telkens voor een door burgemeester en wethouders te bepalen termijn, welke niet langer dan één jaar zal mogen zijn; c. de uitgeleende som zal terstond en ineens opeisbaar zijn door het enkel verloop van de datum, waarop de betaling van rente en terug- betaling moet geschieden, zonder dat daartoe enige gerechtelijke formaliteiten worden vereist; 3. burgemeester en wethouders te machtigen, telkens wanneer naar hun oordeel gelden voor uitlening beschikbaar zijn, tot belegging daarvan of tot aankoop van schatkistpapier over te gaan onder nader door dat college te stellen voorwaarden; 4. te bepalen dat dit besluit zal gelden tot en met 31 december 1970. Heemstede, 30 oktober 1969. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 19