109 2e afd. 30 oktober 1969 e. de vereniging zal ervoor zorg dragen, dat de woningen gedurende de looptijd van de lening bij een maatschappij ter goedkeuring van burge- meester en wethouders zodanig zijn verzekerd tegen brandschade, dat de kosten van herstel en wederopbouw volledig uit assurantiepenningen kunnen worden voldaan. De vereniging is verplicht op vordering van bnrgemeester en wethouders de betreffende polissen en/of premie- kwitanties te tonen; f. de vereniging verbindt zich geen wijziging noch geheel, noch gedeelte- lijk, in de bestemming van de woningen aan te brengen anders dan met toestemming van burgemeester en wethouders g. de vereniging zal de woningen behoorlijk en ten genoegen van burge- meester en wethouders onderhouden; h. de huurprijs der woningen is aan de goedkeuring van burgemeester en wethouders onderworpen; i. bouwkundige en andere voorzieningen, alsmede de verbeteringen zuilen aan de woningen slechts worden aangebracht na goedkeuring door bur- gemeester en wethouders; j. in de bestaande fondsen voor onderhoud en herstel zullen jaarlijks worden gestort de door burgemeester en wethouders goed te keuren bedragen; k. de vaststelling van de jaarrakeningen van de onder 4 genoemde com- plexen is aan de goedkeuring van burgemeester en wethouders onder- worpen, welke rekeningen daartoe binnen 3 maanden na het einde van het boekjaar aan hen dienen te worden ingezonden; 1. de vereniging is verplicht de door burgemeester en wethouders nood- zakelijk geachte wijzigingen in de rekeningen aan te brengen; m. de onder 4 bedoelde bijdragen zullen als een schuld op de vereniging komen te rusten, bij welke schuld jaarlijks rente zal worden bijge- schreven, berekend naar het bij het opmaken van de gemeenterekening jaarlijks vast te stellen rente-omslagpercentage; n. de onder m genoemde schuld dient te worden terugbetaald: 1. indien de exploitatierekeningen van voomoemde complexen een overschot zullen vertonen en alsdan met de bedragen van deze jaarlijkse overschotten; 2. met andere inkomsten van de vereniging, welke naar het oordeel van burgemeester en wethouders voor aflossing van de sehuld in aanmerking komen. Heemstede, 30 oktober 1969. De Raad voornoemd, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 27