4e afd. 30 oktober 1969 J STKOOMVOOBZIENING GEMEENTELIJK SPORTPAKK Heemstede, 15 oktober 1969 Aan de Raad, De stroomvoorziening van het Sportpark geschiedt sedert de aanleg van dit park door middel van een laagspanningskabel, welke afgetakt is van de kabel in de Sportparklaan, met aftakkingen naar de kleedkamers onder de tribune en naar het restaurant. Door de toegenomen belasting, veroorzaakt door uitbreiding en/of ver- zwaring van de pompinstallaties en van de electrische installaties in het restaurant en op het terrein, hebben deze kabels thans een te geringe capaciteit. Voorts veroorzaakt de grote lengte van de dunne toevoerkabel spanningsschommelingen, waardoor de terreinverlichting niet volledig tot zijn recht komt en in het restaurant hinderlijke lichtflikkeringen ontstaan. Het is dan ook gewenst een nieuwe, zware voedingskabel te leggen. Deze kabel kan vanaf het transformatorstation bij het zwembad naar een in de omgeving van het restaurant te plaatsen laagspanningsverdeelkast worden gelegd; vanuit deze kast kunnen de diverse punten op het Sport- park van de juiste spanning worden voorzien. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting zullen de kosten 20.000, bedragen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 oktober j.l.; BESLUIT: a. ten behoeve van het leggen van een laagspanningskabel, het plaatsen van een laagspanningsverdeelkast en het treffen van bijkomende voor- zieningen op het gemeentelijk sportpark een krediet van 20.000,te verlenen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 20 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 oktober 1969. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 33