K_ 127 4e afd. 27 november 1969 AANSCHAFFING SCHAFT-TOILETWAGENS OPENBARE WERKEN Heemstede, 12 november 1969. Aan de Raad, Bij de bouw van gemeentelijke woningcomplexen in diverse woonwijken is hoofdzakelijk ten behoeve van het plantsoenpersoneel dat daar regel- matig werkzaam is, een vaste ruimte gecreëerd en ingericht als schaft- en toiletgelegenheid. In een aantal wijken, zoals in de wijk Leeuw en Hooft, in de omgeving van de Zandvoortselaan en in de omgeving van de Crayenestersingel, ont- breekt echter een dergelijke gelegenheid. Hier bestaat voor het personeel dat werkzaam is bij de aanleg en onderhoud van wegen, plantsoenen enz., geen schaft- en toiletruimte. Tot nu toe had men slechts de beschikking over enkele kleine gereedschapsketen, welke echter vooral bij uitvoering van werken van langere duur niet voldoen aan de algemeen aan schaft- en toiletgeiegenheden gestelde eisen. De aanschaffing van zes schaft-toiletwagens is gewenst; de kosten hiervan zullen inklusief bijkomende voorzieningen 18.000,be- dragen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 18.000,beschikbaar te stellen, waarbij wij nog opmerken dat de rente en afschrijving van dit bedrag reeds in de ontwerp-begroting 1970 zijn opgenomen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 12 november a. ten behoeve van de aanschaffing van zes schaft-toiletwagens voor de dienst van Openbare Werken een krediet te verlenen van f 18.000, b. het onder a genoemde krediet af te schrijven in 8 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 27 november 1969. De Raad voornoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 35