t 133 4e afd. 19 december 1969 HERSTEL VERKEERSREGELIN ST ALL ATIE ZANDVOORTSELAAN/ LEIDSEVAARTVVEG Heemstede, 10 december 1969. Aan de Raad, De verkeersreg-elinstallatie op het kruispunt van de Zandvoortselaan en de Leidsevaartweg is onlangs defect geraakt. Hierdoor is de installatie nagenoeg star geworden met lange wachttijden. Vooral voor het verkeer op de Leidsevaartweg geeft dit vaak aanzienlijke vertragingen. Er ontstaan gevaarlijke situaties doordat sommige automobilisten in verband met het lange wachten het rode licht negeren. Het defect is veroorzaakt door het onklaar geraken van de z.g. drempel- broden in het wegdek. Deze zijn door het zware verkeer herhaaldelijk stuk gereden en thans onherstelbaar geworden. Het is o.i. noodzakelijk deze drempelbroden te vervangen door drempel- matten (in bestrating) en door detectielussen (in asfalt-wegdek). Verder moeten vier drempelkastjes met detectorunits worden vervangen en door nieuwe elektriciteitskabels worden verbonden aan de hoofd-sc'hakelkast. De kosten van een en ander worden blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op 12.600, Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen, hetwelk ware af te schrijven in drie jaar, d.i. de resterende afschrijvings- duur van de verkeersregelinstallatie. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 december j.l.; BESLUIT; a. ten behoeve van het herstel van de verkeersregelinstallatie op het kruispunt van de Zandvoortselaan en de Leidsevaartweg een krediet van 12.600,beschikbaar te stellen; b. het sub a genoemde bedrag in drie jaar af te schrijven. Heemstede, 19 december 1969. De Raad voornoemd, aorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1969 | | pagina 3