wwm Hr mAdt. TTiBSSH /Op 4e afd. 28 januari 1971 4. Het lidmaatschap van de commissie eindigt van rechtswege zodra het lid of het plaatsvervangende iid ophoudt deel uit te maken van de organisatie of groepering ter vertegenwoordiging waarvan het is be- noemd of voor zoveel de in artikel 2 onder a en b genoemden be- treft zodra zij ophouden wethouder, c.q. raadslid te zijn. 5. In tussentijds ontstane vacatures wordt zo spoedig mogeiijk voorzien. Artikel 4. 1. De commissie vergadert zo dikwijls de voorzitter dit nodig oordeelt of wanneer het door tenminste drie leden met opgaaf van reden aan de voorzitter wordt gevraagd. 2. De vergaderingen worden door de voorzitter belegd, die zorgt dat elk iid tijdig vöôr het houden van een vergadering wordt opgeroepen. Op de convocatie wordt zo mogelijk de agenda vermeld. 3. De commissie mag niet besluiten wanneer buiten de voorzitter minder dan zeven leden aanwezig zijn. 4. Alle besiuiten worden genomen bij absolute meerderheid van stemmen der aanwezige leden. Bij het staken van de stemmen beslist de stem van de voorzitter. Artikel 5. 1. De commissie wordt bijgestaan door een secretaris, daartoe door bur- gemeester en wethouders aan te wijzen. 2. De secretaris maakt zakelijke aantekeningen van de besluiten en ad- viezen van de commissie. Artikel 6. 1. De gevraagde adviezen worden zo spoedig mogelijk schriftelijk ter kennis gebracht van burgemeester en wethouders of zoveel betreft de door burgemeester gevraagde adviezen ter kennis van de burge- meester. 2. De commissie is bevoegd aan burgemeester en wethouders, c.q. de burgemeester alle voorstellen te doen welke zij in het belang van de middenstand nodig en nuttig oordeelt. Artikel 7. Deze verordening kan worden aangehaald als „verordening midden- standscommissie" Artikel 8. Deze verordening treedt in werklng op 1 maart 1971. De benoeming van de leden en de plaatsvervangende leden geschiedt voor de eerste maal ulterlijk op 28 februari 1971. Aldus vastgesteld in de vergadering, gehouden op 28 januari 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 20