23 4e afd. 25 februari 1971 VERKOOP GROND GLIPPERWEG Heemstede, 17 februari 1971. Aan de Raad, De heren J. de Groot en C. J. Rees, vennoten van de alhier gevestigde firma Rees en De Groot, hebben verzocht te bevorderen dat een gedeelte, groot 701 mt van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3539, gelegen aan de Glipperweg, aan hen wordt ver- kocht ten behoeve van de bouw van een showroom met zeven boven - woningen (één vierkamer woning en zes twee-kamer woningen) met daarachter een opslagruimte ten behoeve van hun aannemersbedrijf. Tegen de gevraagde verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Bij de gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkregen over een koopsom van 45.300,welk bedrag wij aanvaardbaar achten. Wij stellen U voor tot verkoop voor deze prijs te besluiten. De voorlopige koopakte ligt met een situatietekening voor U ter inzage. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 februari j.l.; BESLUIT: aan J. de Groot en C. J. Rees, beiden alhier, te verkopen het gedeelte, groot ongeveer 701 m2, van perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3539, hetwelk is aangegeven op de bij dit besluit be- horende tekening nr. 1.7.7.61, zulks voor de prijs van f 45.300,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voorlopige koopakte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 februari 1971. De secretaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 11