4e afd. 25 februari 1971 19 STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJKE KLEUTERSCHOOL Heemstede, 3 februari 1971. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniglng Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier heeft op 26 januari 1971 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeente- kas te mogen ontvangen voor het stichten van een nieuwe kleuterschool in de Schouwbroekerpolder. Gelet op de hier geplande bebouwing, verdere verlagingen van de leer- lingenschaal voor het kleuteronderwijs en het feit dat in het noord-oostelijk geaeelte der gemeente geen prot. chr. kleuterschool is gevestigd, is de verwachting o.i. zeker gewettigd dat voor de te stichten school voldoende belangstelling zal bestaan. Dc school zal twee werklokalen met een speellokaal of eventueel twee speelwerklokalen bevatten. De bij de aanvraag overgelegde stukken voldoen aan de bepalingen van de Kleuteronderwijswet. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 26 januari 1971 van het bestuur van de Ver- eniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier, om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een kleuterschool; overwegende dat de bij de wet vereiste en bij de aanvraag overgelegde bescheiden aan de gstelde voorschriften voldoen; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 3 februari j.l.; gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet; Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 25 februari 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 1