im V ■mr/m 28 L -- 2e afd. 25 februari 1971 AANLEG HOOGSPANNINGSKABEL ELEKTRICITEIT TUSSEN OVERBOSSTRAAT EN P. DE HOOGHSTRAAT Heemstede, 17 februari 1971. Aan de Raad, In het afgelopen jaar werd de maximum-capaciteit van de hoogspan- ningskabel voor elektriciteit, welke loopt van het hoofdschakelstation aan de Overbosstraat naar het transformatorstation aan de Pieter de Hoogstraat, tijdens de spitsuren bereikt. Het is daarom noodzakelijk geworden om vöör de volgende winter deze kabel te ontlasten door de aanleg van een nieuwe kabel van de Overbos- straat af langs de oostzijde van de Heemsteedse Dreef, de Pieter Aertsz- laan, het J. M. Molenaerplein en de Paulus Potterlaan naar de Pieter de Hooghstraat. Het einde van deze kabel zal daar verbonden worden met een bestaande kabel naar het transformatorstation aan het Jozef Israëls- plein. Laatstgenoemde kabel is thans verbonden met de te ontlasten kabel Overbosstraat-Pieter de Hoogstraat. In totaal zal 450 meter hoogspanningskabei 3 x 95 mm2 nodig zijn. Met inbegrip van de bijkomende materialen, de kabellegging en de herbestra- ting zal deze nieuwe kabel een bedrag vergen van f 30.000, Wij stellen u voor dit bedrag te onzer beschikking te stellen door vast- stelling van nevensgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der eommissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van f 30.000,ter be- schikking te stellen ten behoeve van het leggen van een hoogspannings- kabel van de Overbosstraat naar de Pieter de Hooghstraat. Heemstede, 25 februari 1971. De secrelaris De Raad voomoemd, De voorzitter, r

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 21