22 2e afd. 25 februari 1971 VERKOOP GASDRXTKKEGEEAAR Heemstede, 17 februari 1971. Aan de Raad, Door het buiten werking stellen van de gashouders op het terrein der gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven worden enkele gasdruk- regelaars voor het vullen en aftappen van de gashouders overbodig. Zoals u bekend is werden deze gashouders bij uw besluit van 16 december 1966 no. 150 in eigendom overgedragen aan de N.V. Gasvoorziening Zuid- Kennemerland. Een der buiten gebruik te stellen gasdrukregelaars, aangesloten op het buizennet voor lage druk, behoort in eigendom toe aan onze gemeente. Voor deze regeiaar heeft het energiebedrijf der gemeente Haarlem be- langstelling. Inmiddels werd overeenstemming bereikt over een verkoopprijs van 2.500,—. Wij menen, dat dit bedrag voor onze gemeente alleszins aanvaardbaar kan worden genoemd en wij stellen u dan ook voor door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit tot verkoop van de regelaar over te gaan. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies der commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrij- ven; gelet op artikel 171 der gemeentewet; BESLUIT; aan de gemeente Haarlem te verkopen een gasdrukregelaar voor de som van 2.500,en voorts onder de door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 februari 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 9