33 4e afd. 25 maart 1971 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN „TEBBEIN GEMEENTEREINIGING" Heemstede, 10 maart 1971. Aan de Raad, Met ingang van 1 februari j.l. heeft gedurende een maand ter ge- meentesecretarie voor een ieder ter inzage gelegen het cmtwerp van een bestemmingsplan voor aan da gemeente in eigendom toebehorende gron- den ten noordoosten van de Cruquiusweg en ten noorden van de Woon- sohepenhaven (terrein Gemeentereiniging) Met het plan wordt beoogd de bouw van een nieuwe werkplaats c.a. voor de Gemeentereiniging mogelijk te maken. Volgens het vigerende bestemmingsplan is deze nieuwbouw, waartoe u in uw vergadering van 30 juli 1970 besloot, niet toegestaan. Het plan is vervat in tekening nr. 4.46S.1 en bijbehorende voorschnften, welke stukken voor u ter inzage liggen. Een toelichting gaat hierbij. Gedurende de genoemde termijn zijn tegen het ontwerp-plan geen be- zwaren ingediend. De Provinciale Planologische Dienst en de Eerstaanwezend mgemeur der Genie hebben tegen het plan geen bezwaren. Wij stellen u voor door bekrachtiging van bijgaand ontwerp-besluit het bestemmingsplan „Terrein Gemeentereiniging" vast te stellen overeen- komstig het ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang" van 1 februari 1971 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ont- werp van een bestemmingsplan voor gronden ten noordoosten van de Cru- quiusweg en ten noorden van de Woonschepenhaven (plan „Terrein Ge- meentereiniging") dat binnen de genoemde termijn tegen dit ontwerp geen bezwaren zijn ^dat de Provinciale Planologische Dienst en de Eerstaanwezend Inge- nieur der Genie geen bezwaren hebben tegen het ontrwerp-plan; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 maart j.l.; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke ordening; BESDUIT: vast te stellen het bestemmingsplan ,,Terrein Gemeentereiniging" over- eenkomstig tekening nr. 4.46S.1 met bijbehorende voorschriften en toe- lichting. Heemstede, 25 maart 1971. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzit

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 13